Doprava s Balíkovnou ZDARMA při nákupu nad 400 Kč!

DÁRKOVÁ KAZETA LEVANDULOVÉ KOSMETIKY

Levandulový olej a mast - dárek, který potěší každého milovníka přírodní kosmetiky

Skladem
Kód: BTL1813
185 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ KAZETY
Typ balení: Kazeta
Kolekce: BIO kosmetika

Dárkové balení kosmetiky pro péči o tělo a duševní pohodu v papírové kazetě obsahuje jen přírodní složky s velkým množstvím vitamínů, hydratačních látek a antioxidantů. Levandulový masážní olej regeneruje poškozenou pokožku, zanechává ji hebkou a vláčnou, zmírňuje alergické reakce. Relaxační masáž uvolňuje duševní napětí a stres, podporuje příjemnou náladu a klidný spánek. Levandulová mast s vysokým regeneračním a hojícím účinkem velmi dobře ošetřuje suchou, zrohovatělou a popraskanou kůži na nohou i rukou. Změkčuje, zvláčňuje a regeneruje kůži na exponovaných místech (dlaně, lokty, paty, kolena).

 

Dárková kazeta obsahuje:

  • Masážní a tělový olej levandule (100 ml)
  • Levandulová mast (100 ml)

 

Rozměr dárkové kazety: 20 x 17,5 x 4,5 cm

Dárková kazeta je vyrobena z recyklovaného kartonu.

 

 

OBSAŽENÉ PRODUKTY:

⎯━  Masážní a tělový levandulový olej s všestranným použitím. Přináší úlevu a uvolnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí. Regeneruje poškozenou pokožku a zanechává ji hebkou a vláčnou. Zmírňuje alergické reakce, duševní napětí a stres. Podporuje příjemnou náladu a klidný spánek.

⎯━  Levandulová mast pro ošetření suché, zrohovatělé a popraskané kůže nohou i rukou. Změkčuje, zvláčňuje a regeneruje kůži na exponovaných místech (dlaně, lokty, paty, kolena).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: