Doprava ZDARMA při nákupu nad 1 000 Kč!

Recenze

Jak můžete hodnotit zboží zakoupené na našem e-shopu Kosmetickedarky.cz?

Existují dva způsoby, jak se můžete podělit o svou zkušenost s nákupem u nás. Buď ohodnotíte produkty přímo na našem e-shopu prostřednictvím produktové recenze, nebo můžete využít hodnocení nákupu na Heurece.

Vaši pochvalu či připomínky nám můžete kdykoliv napsat také e-mailem na adresu info@kosmetickedarky.cz.

 

| Produktové recenze

Zakoupené dárkové kosmetické balíčky můžete hodnotit pomocí hvězdiček a komentáře přímo na e-shopu. Zároveň nějaký čas od nákupu posíláme našim zákazníkům e-mail, ve kterém Vás žádáme o napsání autentického hodnocení produktu s proklikem na zakoupené produkty. V souvislosti s evropským nařízením musíme každou takovouto recenzi ověřit, zda pochází od reálného zákazníka, který u nás tento produkt v minulosti opravdu zakoupil, a poté hodnocení schválíme. Po autorizaci bude toto hodnocení zobrazeno na e-shopu v detailu hodnoceného produktu. Recenze, které nedokážeme ověřit, se na e-shopu zobrazí, ale nezapočítávají se do celkového průměru hodnoceného produktu.

 

Hodnocení produktu najdete na e-shopu v detailu každého produktu:

Kosmetickedarky_hodnoceni produktu

 

Kosmetickedarky_hodnoceni produktu detail_1

 

Můžete tedy hodnotit i naše produkty, které jste nezakoupili přímo na našem e-shopu, ale například u některého z našich partnerů. Autenticitu takových recenzí však garantovat nemůžeme, proto nebudou ověřeny - tzn. v hodnocení produktu se zobrazí, ale do průměru se nezapočítávají. Stejné je to i s hodnocením vloženým před 1. lednem 2023. U starších recenzí nejsme schopni ověřit jejich původ a mohou a nemusí být 100 % autentické.

 

Recenze našich zákazníků nijak neupravujeme. Jedinou výjimkou jsou agresivní a vulgární hodnocení, která naši administrátoři neschválí a rovnou je mažeme. 

 

 

| Hodnocení nákupu na Heurece

Budeme rádi, když nám zpětnou vazbu na průběh nákupu a spokojenost s objednávkou sdělíte také prostřednictvím hodnocení na Heurece. V rámci programu "Ověřeno zákazníky" posíláme našim zákazníkům několik dní po odeslání objednávky e-mail s prosbou o toto hodnocení. Recenze vložené na Heureku tímto způsobem se automaticky párují s objednávkou, proto jsou označeny jako ověřené.

Hodnocení našeho e-shopu na Heurece najdete pod názvem e-shopu Kosmetickedarky.cz. Pro zobrazení klikněte ».

 Kosmetickedarky_hodnoceni heureka

 

 

 

Děkujeme všem zákazníkům, kteří sdílí svou zkušenost a upřímně ohodnotí svůj nákup na našem e-shopu. Díky Vašemu hodnocení máme efektivní zpětnou vazbu, která nám pomáhá se neustále zlepšovat a pomáhá také ostatním při rozhodování o nákupu.